„Być nauczycielem, to znaczy uczyć przede wszystkim siebie…”
Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli, wrażliwych na potrzeby dzieci. Nauczyciele chętnie doskonalą swój warsztat pracy, uczestnicząc w różnorodnych kursach, szkoleniach, seminariach. Daje to możliwość wprowadzania do pracy z dziećmi nowych, twórczych metod pedagogicznych.

mgr Agnieszka Kucharska

dyrektor przedszkola

mgr Iwona Błażejewska

wicedyrektor

NAUCZYCIELE w roku szkolnym 2019/20:


    grupa 1
  • mgr Marzanna Olczyk
  • mgr Anna Meisner
  • grupa 2
  • mgr Anna Pawlak
  • mgr Katarzyna Barańska
  • grupa 3
  • mgr Agnieszka Jaszczyk
  • mgr Weronika Ciesek
  • mgr Joanna Wojtysiak
  • grupa 4
  • mgr Agnieszka Leszczyńska
  • mgr Marta Janiszewska
  • mgr Sylwia Rutowicz
  • grupa 5
  • mgr Aleksandra Grzybowska
  • lic. Kinga Ulanowska
  • mgr Marzena Rutkowska
  • grupa 6
  • lic Anna Ręczkowska
  • mgr Izabela Walas – Chełmińska
  • mgr Anna Teodorczyk
  • grupa 7
  • mgr Paulina Dubilas
  • mgr Anna Ilska
  • mgr Dagmara Wasilewska
  • grupa 8
  • mgr Agnieszka Unczur – Tracińska
  • mgr Sylwia Kowalczyk
  • grupa 9
  • mgr Anna Markowska
  • mgr Katarzyna Szostak
  • grupa 10
  • mgr Agnieszka Zalesska – Niezbrzycka
  • mgr Aneta Grzegorczyk
  • mgr Joanna Spętana

  • Proces edukacyjny wspierają również nauczyciele, specjaliści z zakresu:
    • anglista: mgr Karolina Michałek
    • logopeda/Tomatis: mgr Anna Franczyk
    • logopeda: W.Ciesek i A.Leszczyńska
    • psycholog: mgr Agnieszka Świerczyńska
    • terapeuta SI/ ter.pedagogiczny.: mgr Katarzyna Krajewska
    • muzykoterapeuta: mgr Dorota Wiśniewska
    • surdopedagog: mgr Iwona Błażejewska
    • tyflopedagog: P.Dubilas i A.Leszczyńska
    • rehabilitacja: Dagmara Kowalska
    • arteterapia: M.Janiszewska i A.Kucharska
    • terapia Snoezalen: K.Krajewska i J.Wojtysiak
    • TUS: A. Świerczyńczyńska
    • terapia behawioralna Sylwia Rutowicz
    • gimnastyka korekcyjna: A.Markowska i A.Grzegorczyk
    • ter.psychoruchowa: A.Teodorczyk
    • ter. bilateralna: K.Krajewska
    • ter. ręki: S.Rutowicz i A. Jaszczyk
    • TUS ZPD: A.Jaszczyk i K.Krajewska
    • TUSz: S.Rutowicz i J.Spętana
    • biofeedback: A.Świerczyńska
    • religia: siostra Dorota oraz katechetki pani Ania i pani Danusia
Oprócz kadry pedagogicznej, w przedszkolu pracują: specjalista – Pani Ilona (organizujaca żywienie), Pani Ania rozliczająca wpłaty i godziny pobytu dzieci w przedszkolu, Pani Mirka w sekretariacie, Pani Ela oraz kucharki: Pani Jola, Pani Marlena, Pani Monika, Pani Jola, Pani Beata, Pani Agnieszka oraz konserwatorzy: Pan Rafał i Pan Marek.
Nauczycielom w grupach pomagają ( w kolejności numerów grup): Pani Agnieszka(1), Panie Ola i Małgosia(2), Pani Grażynka(3), Pani Małgosia(4), Pani Krysia(5), Pani Agnieszka(6), Pani Pani Kasia (7); Pani Agnieszka(8), Pani Agnieszka(9) oraz Pani Irenka(10).

NASZA HISTORIA

PREZYDIUM RADY RODZICÓW:


  • PRZEWODNICZĄCA pani Agnieszka Jasińska/ gr.5
  • WICEPRZEWODNICZĄCY pan Krzysztof Kubacki/ gr. 8

  • RZEWODNICZĄCY komisjii rewizyjnej pan Radosław Malanowskii/ gr. 10

  • TERMIN SPOTKANIA RADY RODZICÓW STAREJ i NOWEJ kadencji:


    13.10.20r. wtorek godz. 17.00

RADA DZIECIĘCA:


  • PRZEDSTAWICIEL GR 1
  • Hania Wiśniewska
    Kacper Foluśniak

  • PRZEDSTAWICIEL GR 2
  • Amelia Wieczorkiewicz
    Maciej Gudala

  • PRZEDSTAWICIEL GR 3
  • Marcelina Czekała
    Kalina Maciaszek

  • PRZEDSTAWICIEL GR 4
  • Barbara Grzanka
    Oliwier Gadowski

  • PRZEDSTAWICIEL GR 5
  • Hania Pomirska
    Michał Okrasa

  • PRZEDSTAWICIEL GR 6
  • Wiktoria Lauk
    Eryk Mikołajczyk

  • PRZEDSTAWICIEL GR 7
  • Piotr Zając
    Alicja Staniul

  • PRZEDSTAWICIEL GR 8
  • Liliana Kraśkiewicz
    Mateusz Boczkowski

  • PRZEDSTAWICIEL GR 9
  • Barbara Wdowiak
    Kacper Kaczmarek

  • PRZEDSTAWICIEL GR 10
  • Zuzanna Brzostowska
    Igor Kurowski