„Być nauczycielem, to znaczy uczyć przede wszystkim siebie…”
Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli, wrażliwych na potrzeby dzieci. Nauczyciele chętnie doskonalą swój warsztat pracy, uczestnicząc w różnorodnych kursach, szkoleniach, seminariach. Daje to możliwość wprowadzania do pracy z dziećmi nowych, twórczych metod pedagogicznych.

mgr Agnieszka Kucharska

dyrektor przedszkola

mgr Iwona Błażejewska

wicedyrektor

NAUCZYCIELE w roku szkolnym 2017/18:


    grupa 1
  • mgr Agnieszka Unczur – Tracińska
  • mgr Sylwia Kowalczyk

  • grupa 2
  • mgr Milena Kucharska
  • lic Adrianna Barcikowska

  • grupa 3
  • mgr Katarzyna Krajewska
  • mgr Agnieszka Jaszczyk
  • mgr Małgorzata Woźniak

  • grupa 4
  • mgr Agnieszka Leszczyńska
  • mgr Marta Janiszewska
  • mgr Sylwia Rutowicz

  • grupa 5
  • mgr Marzena Rutkowska
  • mgr Judyta Steglińska
  • mgr Beata Pietras

  • grupa 6
  • mgr Natalia Czerwiec
  • mgr Izabela Walas – Chełmińska
  • mgr Bogusława Grodzka-Owczarek

  • grupa 7
  • mgr Paulina Dubilas
  • mgr Iwona Błażejewska
  • mgr Anna Teodorczyk

  • grupa 8
  • mgr Marzanna Olczyk
  • mgr Patrycja Nowak

  • grupa 9
  • mgr Anna Markowska
  • mgr Ewelina Kuc

  • grupa 10
  • mgr Agnieszka Zalesska – Niezbrzycka
  • mgr Anna Ilska


  • Proces edukacyjny wspierają również specjaliści z zakresu: logopedii, psychologii, muzykoterapii.
    • logopeda: mgr Anna Franczyk
    • psycholog: mgr Aleksandra Skonieczna
    • muzykoterapeuta: mgr Dorota Wiśniewska
    • rehabilitacja: Dagmara Kowalska
    • religia: siostra Juliana
    • religia: Anna Biernacka
    • język angielski: mgr Olga Wiktorowicz
Oprócz kadry pedagogicznej, w przedszkolu pracują: intendentka – Pani Żaneta, księgowa – Pani Agnieszka, Pani Ania rozliczająca godziny pobytu dzieci w przedszkolu, kucharki: Pani Jola, Pani Małgosia, Pani Marianna, Pani Jola, Pani Basia, Pani Agnieszka oraz – Pan Rafał i Pan Janusz.
Nauczycielom w grupach pomagają ( w kolejności numerów grup): Pani Aneta(1), Pani Irenka(2), Pani Grażynka(3), Pani Małgosia(4), Pani Krysia(5), Pani Agnieszka(6), Pani Ilonka i Pani Kasia (7); Pani Ola i Pani Małgosia(8), Pani Agnieszka(9) oraz Pani Danusia(10).

NASZA HISTORIA

PREZYDIUM RADY RODZICÓW:


  • PRZEWODNICZĄCA pani Agnieszka Jasińska/ gr.5
  • WICEPRZEWODNICZĄCA pani Karolina Kraśkiewicz/ gr. 8

  • SKARBNIK pani Edyta Bugrowska / gr.4

  • SEKRETARZ pani Beata Kowalska/ gr. 7

  • PRZEWODNICZĄCA KOM. REWIZYJNEJ pani Justyna Downarowicz/ gr. 10

  • WICEPRZEWODNICZĄCA KOM. REWIZYJNEJ pani Joanna Jędrzejczyk-Świnoga/ gr. 3

  • TERMIN NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA RADY RODZICÓW:


    29.11.17r. środa godz. 17.00

RADA DZIECIĘCA:


  • PRZEDSTAWICIEL GR 1
  • Zosia Słaby
    Kacper Foluśniak

  • PRZEDSTAWICIEL GR 2
  • Hania Jóźwiak
    Oskar Lewandowski

  • PRZEDSTAWICIEL GR 3
  • Ania Dziurda – Watkiss
    Antoś Kosatka

  • PRZEDSTAWICIEL GR 4
  • Zuzia Brzezińska
    Filip Grabarczyk

  • PRZEDSTAWICIEL GR 5
  • Amelka Jarmolińska
    Tomek Stasiak

  • PRZEDSTAWICIEL GR 6
  • Marysia Jóchnowicz
    Kuba Olejnik

  • PRZEDSTAWICIEL GR 7
  • Michał Doniec
    Damian Ubysz

  • PRZEDSTAWICIEL GR 8
  • Alan Adryjańczyk
    Maciek Gudala

  • PRZEDSTAWICIEL GR 9
  • Róża Libał
    Wiktoria Pasińska