Życzymy rodzinnego Święta Niepodległości

5t
Rewalidacja mowy z wykorzystaniem metody Tomatisa
10 listopada 2020
IMG-20210422-WA0000
Terapia ręki
11 listopada 2020

Życzymy rodzinnego Święta Niepodległości

Świętowaliśmy Dzień Niepodległości

Listopad to miesiąc, w którym corocznie uroczyście obchodzimy w przedszkolu rocznicę Odzyskania Niepodległości.
Nie było pięknych lampionów, ale interpretując ruchem Poloneza g moll Fryderyka Chopina, poczuliśmy atmosferę narodowego święta.
W tym roku postanowiliśmy uczcić także nasze narodowe święto oglądaniem prezentacji, które powstały we wrześniu i opowiadały o pięknie naszej ojczyzny.

Ponieważ nie możemy jak co roku wspólnie nieść biało-czerwonej flagi mamy dla wszystkich dzieci z rodzicami rodzinne wyzwanie.
Na czym polega wyzwanie? Jutro tj.: 11.11.2020r. zróbcie rodzinne zdjęcie z biało-czerwoną flagą i wyślijcie je e-mailem do przedszkola lub wstawcie na FB. Wszystkie zdjęcia opublikujemy a dla dzieciaków, które wezmą udział w zabawie, znajdą się drobne niespodzianki.