Wypełnij formularz i zgłoś swoją grupę/klasę do udziału w FSMD 2020


Wypełniając zgłoszenie wyrażam zgodę, na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb związanych z postępowaniem rekrutacyjnym i konkursowym Festiwalu Sztuki Małego Dziecka oraz zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) . W myśl ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) administratorem danych osobowych zawartych w deklaracji są organizatorzy festiwalu. Składający zgłoszenie ma prawo kontroli przetwarzania danych, prawo dostępu do treści danych w niej zawartych i ich poprawiania.

Formularz służy do zgłaszania udziału w wydarzeniach:

Ogród Sztuk

Dziecięca Scena

Kolejna edycja rozpocznie się od marca 2020r.
TEMATEM PRZEWODNIM FSMD w 2020r. jest:


Łódź

Imię i nazwisko - Your name (wymagane/required)

Placówka zatrudnienia - Place of employment (wymagane/required)

Zgłoszenie na wydarzenie: Ogród sztuk/Scena muzyczna/Scena teatralna (wymagane/required)

Ilość osób lub imię i wiek solisty/środki wyrazu/tytuł występu - Place of employment (wymagane/required)

Adres email - email (wymagane/required)

Telefon - Phone (wymagane/required)

Program Festiwalu Sztuki Małego Dziecka

Pytania prosimy kierować na adres:
festiwalsmd@gmail.com

Lub telefonicznie:
+48 608 431 080

Skip to content