Rysunek1-e1552934319828
Zebranie dla rodziców nowych dzieci
23 sierpnia 2022
basen
Nauka pływania od września 2022
30 sierpnia 2022

Zaczynamy nowy rok szkolny

witamyPM206

Szanowni Państwo

Cieszymy się że nasze przedszkole ponownie może witać wszystkie zapisane do nas dzieci.

w NOWYM ROKU SZKOLNYM obowiązuje następujaca organizacja pracy grup. Prosimy w miarę możliwości o dostosowanie pobytu dzieci w przedszkolu do następujących godzin pracy oddziałów szczególnie w przypadku zagrożenia epidemiologicznego:

grupa 1 pracuje w godzinach 6:30 - 16:30
grupa 2 pracuje w godzinach 6:00 - 16:00
grupa 3 pracuje w godzinach 7:00 - 16:30
grupa 4 pracuje w godzinach 7:00 - 16:30
grupa 5 pracuje w godzinach 6:30 - 16:00
grupa 6 pracuje w godzinach 8:00 - 17:00
grupa 7 pracuje w godzinach 7:30 - 16:00
grupa 8 pracuje w godzinach 7:00 - 17:00
grupa 9 pracuje w godzinach 8:00 - 16:30
grupa 10 pracuje w godzinach 7:30 - 16:30

Informacja o zebraniach z rodzicami

GRUPOWE

odbywać się będą

w dniu 8 września br. o godzinie 17:00

Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego
,
odbędzie się w dniu 9 września o godz 15.00

Prosimy zapewnić dzieciom opiekę w czasie zebrań, gdyż nie powinny one przebywać w przedszkolu w tym czasie..
Prosimy o dostarczenie na zebranie wszystkich dokumentów rekrutacyjnych, podpisanych przez obojga rodziców, a także upoważnień do odbioru dziecka (o ile jeszcze tego ktoś nie dokonał) , podpisanych umów/informacji (do pobrania poniżej), orzeczeń i opinii, o ile nie były wcześniej dostarczone do przedszkola, a także innych upoważnień znajdujących się w załącznikach poniżej.

DOKUMENTY JAKIE NALEŻY DOSTARCZYĆ DO PRZEDSZKOLA:

Informację/umowę zapisu dziecka do przedszkola ( w 2 egz. podpisana przez rodziców przyniesiona na zebranie lub wypełniona na zebraniu)
Upoważnienia do odbioru dziecka, osobno dla każdej osoby o ile nie były wydane na cały czas pobytu dziecka w przedszkolu

INNE O ILE DOTYCZĄ:
Oświadczenia dla dzieci zamieszkujących w innej gminie z datą 1 września22r.
Wnioski o zwolnienie z odpłatności wraz z kopią karty dużej rodziny.
Diety- informacje.

UBEZPIECZENIE DZIECI

Przedszkole jak również Rada Rodziców nie pośredniczą w ubezpieczaniu dzieci !!!!
Rodzice są zobowiązani sami zawrzeć polisę NW w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym

Poniżej linki do stron gdzie znajduą się oferty NNW dla dzieci, nadesłane przez ubezpieczycieli:

PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

Przynosimy buty na zmianę i komplet odzieży w przypadku małej wpadki. Odzież musi być wygodna i pozwalać dziecku na samodzielność ( pantofle na rzepy, gumki, z usztywnioną piętą i zabezpieczonymi paluszkami, koszulki i bluzy luźne, bez dużej ilości guzików, spodenki, spódniczki, getry najlepiej z gumką)