babcia-dziadek
zapraszamy na uroczystości
9 stycznia 2018
IMG_20180115_133009
Świat pod mikroskopem
17 stycznia 2018

Występ Górali z Istebnej

q5

Góralskie harce

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedzili Górale z Istebnej, którzy na swych instrumentach muzycznych zagrali dla naszych przedszkolaków wspaniały koncert. Oprócz gry na instrumentach nasze dzieci dowiedziały się z jakich materiałów wykonane są instrumenty oraz szyte są góralskie stroje. Zaproszeni goście zorganizowali także zabawy ruchowe, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Dzieci mogły także " zagrać " na poszczególnych instrumentach, co sprawiło im wielką radość. Przedszkolaki chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez zaproszonych gości jak i same je zadawały, uzyskując obszerną odpowiedź. Pragniemy serdecznie podziękować góralom za tak fantastycznie przygotowane występy i angażowanie przedszkolaków w nieznane dotąd góralskie zabawy. Dziękujemy.