Świat pod mikroskopem

q5
Występ Górali z Istebnej
10 stycznia 2018
sme
Dzień Babci i Dziadka
26 stycznia 2018

Świat pod mikroskopem

IMG_20180115_133009

Mali biolodzy

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom oraz Uczennicom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi za zaproszenie na fantastyczne zajęcia „Świat pod mikroskopem”. Dzieci miały okazję zapoznać się z budową mikroskopu, podejmowały próby samodzielnego ustawienia oraz oglądały pod nim między innymi cebulę. Teraz nasze Starszaki już wiedzą jak przygotować preparat oraz jak ustawić mikroskop. Na zajęciach wyłoniło się kilka naturalnych talentów- bez trudu odnalazły zaprezentowane wcześniej komórki cebuli oraz starały się je samodzielnie rysować. Zajęcia były bardzo interesujące oraz sprawiły dzieciom dużo radości i satysfakcji.