Upragnione Coroczne Dmuchańce

IMG_20190613_160717_1
Druga część zakończenia roku
13 czerwca 2019
zebranie plakietka
Witamy w Nowym Roku Szkolnym
1 września 2019

Upragnione Coroczne Dmuchańce

IMG_20190614_120039

Końca nie widać

Pogoda nie płata nam już figli więc dziś figlowały Dzieci......
Na naszym ogrodzie przedszkolnym jak w poprzednuch latach pojawiły się dmuchańce, które uwielbiają przedszkolaki. Każda z dziesięciu grup przedszkolnych mogła skakać ile tylko zdoła. Były uśmiechy radości, wspólna zabawa i brak chęci na odpoczynek....
Nasze Dzieci bawiąc się uważaly na siebie wzajemnie, co dla nas Pedagogów jest bardzo ważnym elementem edukacyjnym. Starsze Dzieci pomagały młodszym, ale także odwrotnie, bo czasem ten młodszy, mniejszy także pomaga starszemu, to w dzieciach jest najpiękniejsze - pomoc, za którą nigdy niczego nie oczekują.
Po skocznej zabawie i wesołych szaleństwach na krokodylu, kołach, zjeżdżalni dzieci bawiły się na ogrodzie przedszkolnym, gdyż........... ich siła i wytrzymałość nie ma końca.