Druga część zakończenia roku

14 czerwca 2019

Druga część zakończenia roku

IMG_20190613_160717_1

Pożegnania nadszedł czas, przedszkolaki odwiedzajcie nas

Za nami druga część uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego, w której brały udział dzieci z grup: Tygrysków, Myszek, Pszczółek, Smerfów oraz Kotków.
Nasze wspaniałe dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowały piękne układy taneczne oraz przemówienia, które zostały bezbłędnie wyrecytowane.
Dzieci w strojach do tańca oraz Togach prezentowały się pięknie, a zatańczony przez nich Polonez pozostanie nam w pamięci na długo.
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy byli obecni na tak ważnej uroczystości, ale głównie dziękujemy naszym wspaniałym dzieciom za zaprezentowanie na tak wysokim poziomie swoich umiejętności taneczno - wokalnych.
Dziękujemy Naszej Pani Wicedyrektor za otwarcie tej uroczystości i przemówienie, wszystkim przybyłym rodzicom, dziadkom, ciociom oraz wujkom za obecność w tak ważnym dla nas dniu.