RadioLodz
Patronat medialny
5 czerwca 2024
20240607_094921
Futbolandia
7 czerwca 2024

Zakończenie Roku I Tura

0e5dfc90-9d70-4ce8-8b4e-0fd816cd5d9b

W dniu 6 czerwca odbył się Koncert Jubileuszowy ,,Wyspy Szczęśliwe" dla Rodziców, na zakończenie roku przedszkolnego.
W tym dniu wystąpiła grupa Motylki, Kotki, Niedźwiadki oraz Biedronki, która za chwilę opuści krąg Szczęściarzy i pójdzie do szkoły. Dzieci z tych grup, przeniosły nas m.in na Wyspę Słodyczy, Wyspę Glamour, Wyspę Kwiatów oraz Wyspę Podróżniczą . Biedronki po wspólnym Koncercie żegnały Przedszkole, mówiły wiersze oraz zaśpiewały piękną piosenkę na pożegnanie, i jak tradycja każe, zatańczyły Poloneza. Po uroczystości, każda grupa udała się do swoich sal wraz z Rodzicami na tort Jubileuszowy. Biedronki wspólnie z Paniami i Rodzicami świętowały na ogrodzie, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia. Dzień był ekscytujący i pełen pozytywnych emocji. Dziękujemy Pani Agnieszce Unczur-Tracińskiej za przygotowany program, Paniom za współpracę, a Pani Dyrektor za miłe niespodzianki.

Skip to content