Wielkanocne Zwyczaje w Przedszkolu

IMG_20220329_125153
Glottodydaktyka i Glottoterapia
11 kwietnia 2022
wielkanoc22
Wesołego Alleluja
13 kwietnia 2022

Wielkanocne Zwyczaje w Przedszkolu

IMG_20220412_105654

Jak co roku, w dniu dzisiejszym w Naszym Przedszkolu był świąteczny dzień, dzień Wielkanocny. Przedszkolaki, w ogrodzie przedszkolnym bawiły się przy muzyce, szukały ukrytych jajeczek, każda grupa miała za zadanie zebrać jak największą ilość pisanek. W tradycji Świąt Wielkanocnych jest symboliczne oblewanie się wodą więc również tego nam dziś nie zabrakło. Dzieci wraz z Paniami oraz z Panią Dyrektor oblewały się wodą z ,, psikawki - pisaki" Odbyło się również, Świąteczne Śniadanie Wielkanocne w grupach i odwiedził Nas Zajączek Wielkanocny z miłymi niespodziankami. Dzień był pełen uśmiechu, wspólnych zabaw i świątecznego nastroju.
Skip to content