received_340085700917672

Start nowego projektu

cute_elephant_and_bird

Szanowni Rodzice

W związku z rozpoczęciem realizacji od dnia 1 stycznia 2022 r zajęć z Projektu "Podróż poza Horyzonty" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa XI: Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działanie XI.1 Wysoka Jakość Edukacji, Podziałanie XI.1.3 Edukacja Przedszkolna.

Prosimy wszystkich Państwa o wypełnienie deklaracji przystąpienia do projektu wraz z oświadczeniem

(druki do pobrania w szatni lub u wychowawców) i dostarczenie ich najpóźniej do 3 stycznia 2022r.

W projekcie planujemy realizację

zajęć indywidualnych dla dzieci o specjalnych potrzebach są to:

-Trening Umiejętności Komunikacyjnych
-Relaksacja i masaż
-Terapia audio-psycho-lingwistyczna
-Terapia EEG
-Sensoterapia
- Terapia plenerowa

Organizacja zaj.dodatkowych

dla wszystkich dzieci rozwijających kompetencje kluczowe uniwersalne do funkcjonowania w grupie społecznej,
będą to:
- Drama i umuzykalnienie .
-Zajęcia kodowania, ozobotów i STEAM
-Gimnastyka korekcyjna z nauką pływania dla dzieci starszych - NOWA ANKIETA PONIŻEJ !
-Zajęcia ruchowe-korekcyjne dla dzieci młodszych

Realizację zajęć terapeutycznych grupowych:

-Zooterapii (terapia przez kontakt ze zwierzetami)
-Glottodydaktyki
-Warsztaty terapii zajęciowej zgodnie z Met. TUS (kulinarne, konstrukcyjne, ogrodnicze)
-Trening Kinezjologii edukacyjnej.
-Ćwiczenia praktycznego dnia