Śniadanie Daje Moc

Prosimy o pomoc

prosimy-o-pomoc

Drodzy Rodzice!

Chcielibyśmy we własnym zakresie uruchomić dzieciom na gwiazdkę drugą salę w piwnicy, przeznaczoną na zajęcia ruchowe, dodatkowe i terapeutyczne.
Będą to następujące prace:
- wylanie wylewki cementowej na całej powierzchni podłogi (64m2),
- położenie paneli podłogowych z podkładami i listwami przypodłogowymi,
- malowanie,
- wykonanie obudów na rury ciepłownicze znajdujące się w sali.
Dlatego jeśli mogą nam Państwo pomóc w załatwieniu: wylewki cementowej, podkładów pod panele, listw podłogowych, farb olejnych i emulsyjnych lub macie informacje o możliwości zakupu wymienionych materiałów w niższej cenie. Prosimy o kontakt.
Chcielibyśmy poinformować iż zostały zgłoszone zarówno do WE UMŁ oraz do Rady Osiedla pisma z naszymi potrzebami remontowymi są to:
Remont kapitalny łazienki przy grupie myszek
Remont kapitalny tarasu
Remont kapitalny pomieszczenia w piwnicy na gabinety terapeutyczne
Naprawa i cyklinowanie parkietów w grupach III, V oraz położenie paneli w grupie I
Zbieramy oferty na wykonanie w/w usług od firm remontowych.
Potrzebujemy również różnych „gadżetów” ( książki, art. papiernicze, maskotki, zabawki, gry), wykorzystywanych jako nagrody w konkursach, imprezach przedszkolnych. Potrzebujemy informacji o firmach, które przekazują darowizny i dotacje na rzecz przedszkola.
Rodziców, którzy mogą pomóc w wymienionych potrzebach, serdecznie prosimy o kontakt z dyrektorem przedszkola (tel 608431080), a także poprzez adres : pm206lodz@interia.pl