pszczółki
Hej wietrze, wiej!
28 marca 2018
IMG_20180404_081251
Podsumowanie Konkursu”Prezent dla szczęściarza”
5 kwietnia 2018

Dzień Szczęściarza

a1 (2)

Szczęściarze Świętują

To już trzeci raz nasz zielony przyjaciel - Słoń Szczęściarz obchodzi swoje święto. Ten dzień jest dla nas wyjątkowy ponieważ całe przedszkole przystrojone jest zielonymi, fruwającymi balonami nadmuchanymi helem. Właśnie tego dnia otrzymujemy do wykonania ciekawe, a zarazem śmieszne zadania. Nasza Pani Dyrektor została " załaskotana" przez grupę Kubusiów, a Pani Intendentka miała wykonywany masaż relaksacyjny. Każda z grup przedszkolnych miała do wykonania inne, ciekawe zadanie, które wykonywane były wzajemnie w innych grupach. W tym roku na naszym ogrodzie przedszkolnym szukaliśmy ukrytych, zielonych koniczynek. Za ich znalezienie nasze przedszkolaki otrzymały rozmaite nagrody. Na zakończenie tak szczęśliwego dnia przedszkolaki zabierały do swych domów zielone, nadmuchane helem balony. To był wspaniały, szczęśliwy dzień, nasz Zielony Słoń Szczęściarz był z nas dumny!!!.