Kodujemy Programujemy
16 września 2024
słon
Zajęcia dodatkowe zapisy 2024r.
19 września 2024

Gaj Życzliwości

IMG_6218 (1)

W roku szkolnym 2024/2025 dzieci z grupy Tygryski biorą udział w projekcie "Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną".
Projekt ma na celu kształtowanie postaw prozdrowotnych, proekologicznych a także rozwijanie kompetencji społecznych oraz wzbogacanie wiedzy dzieci o otaczającym świecie. Tygryski będą brać udział w projekcie poprzez zabawy organizowane w trakcie Dni Nietypowych. Będą to między innymi : Światowy Dzień Pierwszej Pomocy, Światowy Dzień Seniora, Światowy Dzień Ziemi, Dzień mycia rąk, Dzień życzliwości i pozdrowień.
W realizacji wszystkich aktywności pomoże im małpka Iwona, która na przywitanie w projekcie ćwiczyła z dziećmi zachowanie w różnych sytuacjach społecznych takich jak: powitanie czy pożegnanie z dzieckiem i dorosłym. Zabawy z małpką zaowocowały także stworzeniem przez dzieci pracy plastycznej "Gaj życzliwości"