Zaczynamy nowy rok szkolny 2024/25

Obraz1
Z darami natury świat nie jest ponury
3 lipca 2024
IMG_20220916_103042
Basen rok szkolny 2024/25
30 sierpnia 2024

Zaczynamy nowy rok szkolny 2024/25

witamy

Szanowni Państwo

Cieszymy się że nasze przedszkole ponownie może witać wszystkie zapisane do nas dzieci.

w NOWYM ROKU SZKOLNYM obowiązuje następująca organizacja pracy grup. Prosimy w miarę możliwości o dostosowanie pobytu dzieci w przedszkolu do następujących godzin pracy oddziałów szczególnie w przypadku zagrożenia epidemiologicznego.W zakładce społeczności znajduje się aktualny wykaz kadry pracującej w przedszkolu w tym roku.

grupa 1 pracuje w godzinach 7:00 - 16:30
grupa 2 pracuje w godzinach 7:00 - 17:00
grupa 3 pracuje w godzinach 6:00 - 15:30
grupa 4 pracuje w godzinach 7:30 - 16:30
grupa 5 pracuje w godzinach 7:30 - 17:00
grupa 6 pracuje w godzinach 7:00 - 16:00
grupa 7 pracuje w godzinach 7:30 - 16:30
grupa 8 pracuje w godzinach 7:00 - 16:00
grupa 9 pracuje w godzinach 7:00 - 16:30
grupa 10 pracuje w godzinach 7:00 - 16:30

Informacja o zebraniach z rodzicami

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2024/2025, zapraszamy Państwa na zebranie.

Spotkania odbędą się w grupach.

We wtorek 10.09 o godz: 16.30 grupy : 3, 5, 6, 10
W czwartek 12.09 o godz. 16:30 zebranie mają następujące grupy: 1, 4, 7, 8, 9

Bardzo prosimy aby udział w zebraniu brali tylko Rodzice, prosimy zapewnić opiekę dzieciom w czasie zebrań..

Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego
,
odbędzie się w dniu 10 września o godz 15.00

Prosimy zapewnić dzieciom opiekę w czasie zebrań, gdyż nie powinny one przebywać w przedszkolu w tym czasie..
Prosimy o dostarczenie na zebranie wszystkich dokumentów rekrutacyjnych, podpisanych przez obojga rodziców, a także upoważnień do odbioru dziecka (o ile jeszcze tego ktoś nie dokonał) , podpisanych umów/informacji (do pobrania poniżej). Orzeczenia, opinie i odroczenia, o ile nie były wcześniej dostarczone do przedszkola, rodzice składają do sekretariatu . Pozostałe upoważnienia i informacje o dietach znajdujące się w załącznikach poniżej, składamy do nauczycieli w grupach.

DOKUMENTY JAKIE NALEŻY DOSTARCZYĆ DO PRZEDSZKOLA:

Informację/umowę zapisu dziecka do przedszkola ( w 2 egz. podpisana przez rodziców przyniesiona na zebranie lub wypełniona na zebraniu)
Upoważnienia do odbioru dziecka, osobno dla każdej osoby o ile nie były wydane na cały czas pobytu dziecka w przedszkolu

INNE O ILE DOTYCZĄ:
Oświadczenia dla dzieci zamieszkujących w innej gminie z datą 1 września24r.
Wnioski o zwolnienie z odpłatności wraz z kopią karty dużej rodziny.
Diety- informacje.

UBEZPIECZENIE DZIECI

Przedszkole jak również Rada Rodziców nie pośredniczą w ubezpieczaniu dzieci !!!!
Rodzice są zobowiązani sami zawrzeć polisę NW w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym

Poniżej linki do stron gdzie znajdą się oferty NNW dla dzieci, nadesłane przez ubezpieczycieli:
Numer polisy konieczny jest w przypadku uczestnictwa dziecka w zajęciach dodatkowych i wycieczkach.

PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

Prosimy o przyniesienie ze sobą butów na zmianę i kompletu odzieży w przypadku małej wpadki. Odzież musi być wygodna i pozwalać dziecku na samodzielność (pantofle na rzepy, gumki, z usztywnioną piętą i zabezpieczonymi paluszkami, koszulki i bluzy luźne, bez dużej ilości guzików, spodenki, spódniczki, getry najlepiej z gumką)