received_780194650296710
25 kwietnia 2023

Odyseja Umysłu

received_963863204809880

Ostatni weekend był podsumowaniem całorocznej pracy trenerów Anny Markowskiej i Agnieszki Unczur -Tracińskiej, która polegała na przygotowaniu drużyny dziesięciu przedszkolaków do Ogólnopolskiej Olimpiady Odysei Umysłu, która odbyła się w Gdyni w dniach 15-16.04.2023
Uczestnicy drużyny reprezentacyjnej naszego przedszkola to; Zofia Sych, Zofia Kędzierska, Hania Jakiel, Antosia Maślanka, Leon Kędzierski, Kuba Pietraszek, Adam Herian, Kostek Bartosik, Wojtek Witkowski i Aleksander Baranowicz.
Twórcze poszukiwanie rozwiązań nie jest łatwe dla nas dorosłych ale dzieci radzą sobie z tym świetnie. Wyzwaniem dla trenera jest podążanie za dzieckiem a nie narzucanie gotowych rozwiązań. Kreatywność w dążeniu do realizacji celu okazała się cudowną przygodą, która przeniosła drużynę w odległe czasy dinozaurów. Nasz Sukces na Olimpiadzie to nie tylko dyplomy, medale, słowa uznania ale przede wszystkim radość i satysfakcja dzieci z osiągniętego celu. Ich zaangażowanie, współpraca i perfekcyjność została doceniona a my jesteśmy dumni z naszej drużyny i dziękujemy jej za całoroczne zaangażowanie i ogromny wkład pracy. Dzięki Wam te magiczne chwile pozostaną na długo w naszej pamięci.