Żegnamy przedszkole, witamy wakacje

6a
Zakończenie roku grup integracyjnych
10 czerwca 2022
received_993121228046390
Erasmus Week
20 czerwca 2022

Żegnamy przedszkole, witamy wakacje

IMG_1317
Żegnajcie niedżwiadki

"Damy sobie radę, nie martwcie się" śpiewały na zakończeniu roku szkolnego dzieci z grupy Niedźwiadków, które żegnają się już z przedszkolem, odchodząc do szkoły. W dniu 14 czerwca 2022r. odbyła się druga uroczystość zakończenia roku szkolnego. Swoje umiejętności na scenie zaprezentowały cztery grupy. Ze zdjęć poniżej łatwo zgadnąć iż były to Kotki, Biedronki, Motylki i Niedźwiadki. Perfekcyjnie wytańczony Polonez dostarczył wszystkim wielu wzruszeń, były dyplomy, podziękowania i kwiaty.
Drogie Dzieci, życzymy Wam wspaniałych przyjaciół i dobrych nauczycieli, sukcesów w szkole i oczywiście udanych wakacji