IMG-20210610-WA0004

Żegnajcie Starszaki

Zakończenie roku i pożegnanie Starszaków

Pożegnaliśmy naszych Absolwentów

W dniu 9 czerwca 2021r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola dla wszystkich dzieci odchodzących do szkoły z udziałem zaproszonych rodziców. Jak zwyczaj nakazuje tanecznym krokiem Poloneza, kończy się pewien etap w zyciu dzieci i ich rodzin. Absolwenci przedstawiłli krótkie programy artystyczne, aby dać wyraz swojej wdzięczności za wychowanie i naukę swoim nauczycielom oraz wykazać się umiejętnościami aktorsko – wokalnymi.

Następnie p. dyrektor Agnieszka Kucharska wraz z wychowawcami grup, wręczyły dzieciom dyplomy i drobne upominki oraz podziękowały rodzicom za wieloletnią współpracę.
Wszystkim wychowankom, tym starszym i młodszym życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych ciekawych przygód wakacji