Zajęcia praktycznego działania

Zajęcia praktycznego działania

IMG_20190218_095327

Pychota

Zajęcia praktycznego działania oraz prowadzony trening umiejętności społecznych to zajęcia, które są uwielbiane przez nasze dzieci. Podczas ich prowadzenia uwaga naszych dzieci skierowana jest na rozwój sprawności ruchowej, orientacji przestrzennej, ekspresji twórczej, a także rozwijania i doskonalenia umiejętności praktycznych.
Tym razem tematem zajęć była sałatka owocowa koktajle przepyszne nalesniczki i samodzielne tworzenie zabawek.
Nasze przedszkolaki poradziły sobie z tymi zadaniami osiągając poziom małych Masterszefów, gdyż dosłownie wszystko, co przygotowały smakowało poprostu pysznie. Wśród zajęć znalazła się także zabawa tematyczna" Straż pożarna"- dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie z podziałem na role, utrwaliły zasady bezpiecznego zachowania oraz zapamiętały numer alarmowy do straży pożarnej.