informacje
Zebranie dla rodziców nowych dzieci
24 sierpnia 2021
basen
Nauka pływania w roku szk. 2021/2022
2 września 2021

Zaczynamy nowy rok szkolny

witamyPM206

Szanowni Państwo

Cieszymy się że nasze przedszkole ponownie może witać wszystkie zapisane do nas dzieci.

W dalszym ciągu zgodnie obowiązującymi z wytycznymi, prosimy Państwa o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania przedszkola w czasach pandemii, znajdujące się w załączniku poniżej.

Prosimy w miarę możliwości o dostosowanie pobytu dzieci w przedszkolu do następujących godzin pracy oddziałów:

grupa 1 pracuje w godzinach 7:00 - 17:00
grupa 2 pracuje w godzinach 6:00 - 16:00
grupa 3 pracuje w godzinach 7:30 - 16:30
grupa 4 pracuje w godzinach 7:30 - 16:00
grupa 5 pracuje w godzinach 7:00 - 16:30
grupa 6 pracuje w godzinach 7:30 - 16:30
grupa 7 pracuje w godzinach 8:00 - 17:00
grupa 8 pracuje w godzinach 7:00 - 16:30
grupa 9 pracuje w godzinach 6:30 - 17:00
grupa 10 pracuje w godzinach 6:30 - 16:00

Informacja o zebraniach z rodzicami

Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, odbędzie się w dniu 3 września o godz 15.30

GRUPOWE

odbywać się będą w trzech turach. Prosimy zapewnić dzieciom opiekę w czasie zebrań, gdyż nie mogą one przebywać w przedszkolu w tym czasie.. Prosimy o przybycie na zebranie tylko jednego rodzica (oczywiście w maseczce) oraz o dostarczenie na zebranie wszystkich dokumentów rekrutacyjnych, podpisanych przez obojga rodziców, a także upoważnień do odbioru dziecka , podpisanych umów/informacji (do pobrania poniżej), orzeczeń i opinii, o ile nie były wcześniej dostarczone do przedszkola, a także innych upoważnień znajdujących się w załącznikach poniżej.

Wrześniowe zebrania odbywać się będą

o godz 17.00

w następujących terminach:

grupa 1 KOTKI - 30 sierpnia 2021
grupa 2 BIEDRONKI - 6 września 2021
grupa 3 PSZCZÓŁKI - 7 września 2021
grupa 4 SMERFY - 8 września 2021
grupa 5 TYGRYSKI - 6 września 2021
grupa 6 KRASNALE - 8 września 2021
grupa 7 JEŻYKI - 7 września 2021
grupa 8 NIEDŹWIADKI - 7 września 2021
grupa 9 MOTYLKI - 6 września 2021
grupa 10 MYSZKI - 8 września 2021

DOKUMENTY JAKIE NALEŻY DOSTARCZYĆ DO PRZEDSZKOLA:

pierwszego dnia pobytu nie później niż do 10-ego września 2021r.
Dokumenty należy przekazać upoważnionym pracownikom dyżurującym w szatni w szatni.

NOWE DZIECI:
Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z oświadczeniami ( przesyłane jako scan w procesie rekrutacji) ,

WSZYSCY:
Informację/umowę zapisu dziecka do przedszkola ( w 2 egz. podpisana przez rodziców przyniesiona na zebranie lub wypełniona na zebraniu)
Oświadczenie jednorazowe dot CoVID (w pierwszym dniu pobytu w przedszkolu zostawić w szatni)
Upoważnienia do odbioru dziecka, osobno dla każdej osoby o ile nie były wydane na cały czas pobytu dziecka w przedszkolu

INNE O ILE DOTYCZĄ:
Oświadczenia dla dzieci zamieszkujących w innej gminie z datą 1 września21r.
Wnioski o zwolnienie z odpłatności wraz z kopią karty dużej rodziny.
Diety- informacje.

UBEZPIECZENIE DZIECI

Przedszkole jak również Rada Rodziców nie pośredniczą w ubezpieczaniu dzieci !!!!
Rodzice są zobowiązani sami zawrzeć polisę NW w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym

Poniżej linki do stron gdzie znajduą się oferty NNW dla dzieci, nadesłane przez ubezpieczycieli:

PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

Przynosimy buty na zmianę i komplet odzieży w przypadku małej wpadki. Odzież musi być wygodna i pozwalać dziecku na samodzielność ( pantofle na rzepy, gumki, z usztywnioną piętą i zabezpieczonymi paluszkami, koszulki i bluzy luźne, bez dużej ilości guzików, spodenki, spódniczki, getry najlepiej z gumką)