Wycieczka gr Motylków i Smerfów

adaptacja
Adaptacja
24 czerwca 2021
received_551914812500155
Wycieczka na Safarii
28 czerwca 2021

Wycieczka gr Motylków i Smerfów

IMG_20210628_115356

Wycieczka do Krainy Dzikiej Kaczki


Grupa Motylki oraz grupa Smerfy w ramach projektu Otuleni Wsparciem pojechały na wycieczkę do Agroturystyki - do Krainy Dzikiej Kaczki. Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, gdzie ozdobiły drewniany medal. Później udały się na długi spacer lasem, łąkami oraz polaną i podziwiały piękne krajobrazy a przede wszystkim poznały rośliny oraz zwierzątka zamieszkujące Krainę. Przedzierały się przez trzciny, podziwiały widoki ze skarp, a dla podsumowania zwiedzania, spędzały czas na plaży, chłodząc stopy w płytkiej rzece Przedszkolaki karmiły kozy i przyglądały się kurkom. Był czas na pyszny obiadek, przekąski i świetną zabawę. Wycieczka była bardzo udana.