Wycieczka do Krainy Dzikiej Kaczki

20201006_131829
Zajęcia ruchowe na nowej sali
7 października 2020
grafika covid
Zmiany w funkcjonowaniu przedszkola od dnia 12.10.2020r.
12 października 2020

Wycieczka do Krainy Dzikiej Kaczki

3

Wyprawa Pszczółek i Jeżyków

We wrześniu odbyła się pierwsza wycieczka dla dzieci z naszego przedszkola zorganizowana w ramach projektu "Otuleni WsparciemOsiągamy Sukcesy" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego. Wycieczki to element Treningu Umiejętności Społecznych gdzie elementem kształtującym umiejętności dziecka jest grupa rówieśnicza. Udział w wycieczkach bezpośrednio przyczyni się do kształtowania kompetencji kluczowych takich jak kompetencje społeczne , umiejętność uczenia się oraz rozwój świadomości i ekspresji kulturalnej.