Międzynarodowe spotkanie w ramach programu Erasmus +

Rysunek1
Dyżury wakacyjne
18 kwietnia 2018
m10
Z perkusją na Ty
27 kwietnia 2018

Międzynarodowe spotkanie w ramach programu Erasmus +

IMG_20180416_093600

Szkolenie kadry w ramach programu Erasmus

Drodzy rodzice pragniemy Wam serdecznie podziękować za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu międzynarodowego spotkania nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli z 8 państw europejskich: Bułgarii, Grecji, Litwy, Łotwy, Portugalii, Rumunii, Turcji, Włoch.
Dziękujemy za wspaniałe ciasta, owoce i soki, którymi codziennie zachwycała się cała grupa odwiedzających nas nauczycieli.
Dziękujemy za wsparcie kilkorga rodziców, którzy pomagali nam w tłumaczeniach, rozmowach i oprowadzaniu po przedszkolu. Nasi goście spotkali się z dziećmi we wszystkich grupach, prowadzili zajęcia pokazowe dla dzieci w grupach Kotów, Tygrysków, Jeżyków, Kubusi oraz Motylków.
Dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie edukacji twórczej, teatralnej, muzycznej oraz rozwijania kreatywności małych dzieci poprzez pracę projektami. Przywieźli dla dzieciaków drobne podarunki i słodycze. Odbyli szkolenie prowadzone przez konsultantów z ŁCDNiKP. Nasi nauczyciele zorganizowali dla gości zwiedzanie po Łodzi, pokazali inne placówki oświatowe, zapoznając z polskim systemem edukacyjnym, kulturą i tradycją naszego regionu.
Wszyscy byli pod wrażeniem zdolnych, grzecznych i uśmiechniętych dzieci, naszej gościnności i sprawnej organizacji spotkania.Cała grupa żegnała się z nami bardzo serdecznie, dziękując za udany pobyt w naszym przedszkolu i naszym kraju.