Tygrysy,Krasnale i Myszki w Teatrze

IMG_20190227_110753
Bal Karnawałowy
28 lutego 2019
otwarta sobota19
Dzień Otwarty
12 marca 2019

Tygrysy,Krasnale i Myszki w Teatrze

20190228_134341

Śpiąca Krolewna

„Śpiąca Królewna” to baśń o dorastaniu w świecie zakazów i nakazów. To opowieść o kochających i nadopiekuńczych rodzicach, którzy pragną stworzyć dla swej córki idealne życie.
Okazuje się to niemożliwe. Nie da sią zatrzymać czasu, a złe doświadczenia są nieuniknione.
Królewna musi ukłuć się wrzecionem i zasnąć. Dzięki temu stanie się dorosła, a jej stuletni sen jest tylko dowodem na to, że cierpliwość pomaga w spełnianiu marzeń i że na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Przedstawienie nie tylko wzruszało, ale także bawiło nasze Tygryski, Krasnalki oraz Myszki. To zasługa dowcipnego tekstu i zabawnej scenografii. Zobaczyliśmy " Kosmiczne" postacie i śmieszne lalki (mupety) i maski. Mogliśmy także stać się aktorami....