Tygryski i Biedronki w Pałacu Poznańskiego…

P1040849
Niecodzienni Goście
1 kwietnia 2019
20190328_130501
Kotki i Myszki w Łódzkich Parkach i nie tylko.
1 kwietnia 2019

Tygryski i Biedronki w Pałacu Poznańskiego…

IMG_20190321_110836

Łódź - Nasze Miasto

Dzieci z grupy Tygrysów i Biedronek w ramach projektu „Wspierać, kształcić, przeżywać” wybrały się na wycieczkę do Pałacu Poznańskiego znajdującego się w Łodzi, nieopodal Manufaktury.
Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem zwiedzały muzeum i pilnie słuchały Pani przewodnik. W muzeum dzieci zobaczyły pomieszczenia mieszkalne i reprezentacyjne , w tym dwie pełne przepychu sale : jadalną i lustrzaną, panteon Wielkich Łodzian – cykl ekspozycji poświęcony wybitnym mieszkańcom miasta, historyczną wystawę stałą na wspólnym podwórku – łódzki tygiel kultur i wyznań, wystawy czasowe oraz makietę zabudowań Łodzi.
Dzieci zwiedziły również Pasaż Róży przy ulicy Piotrkowskiej i Manufakturę.