Szkolenie Myślę Matematycznie – Koduję

IMG_20191010_155435
Coode Week i Program Uczymy Dzieci Programować
24 października 2019
received_2186905221604731
Koncert i Gitara Elektryczna
24 października 2019

Szkolenie Myślę Matematycznie – Koduję

IMG_20191023_150442 — kopia

Nauczycielki Chętnie Kodują

W dniu 23.10.2019r., w Naszym Przedszkolu odbyło się szkolenie pt." Myślę Matematycznie - koduję" , które prowadzone było przez Panie mgr Judytę Steglińską oraz mgr Sylwię Kowalczyk.
Na szkolenie przybyła zaskakująca liczba Nauczycielek pracujących zarówno w przedszkolach jak i szkołach, a także, ku naszemu zaskoczeniu pojawiły się dzieci, które pomagały swym mamom, gdy nastała takowa potrzeba.
Nasze Koleżanki " uczyły" się kodowania przy użyciu różnych narzędzi, które posiadamy tj: różnorodne maty edukacyjne, także te, które samodzielnie stworzyły dzieci, roboty Doc, Ozoboty, Blue Boty.
Podczas szkolenia powstały karty pracy w różnych formatach i dla różnych robotów.
Szkolenie prowadzone było pod okiem Pani Metodyk Anny Koralewskiej, której serdecznie dziękujemy za obecność i serdecznie zapraszamy na następne szkolenia prowadzone przez Zespół Naszych Nauczycieli, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i chcą dzielić się wiedzą z innymi zainteresowanymi Nauczycielami.