received_364800614250158
Zajęcia z Photonami
13 listopada 2019

Świetliki Św. Marcina

Podsumowanie projektu filmowego "Co jest dla nas ważne"

Listopad to miesiąc, w którym corocznie uroczyście obchodzimy w przedszkolu rocznicę Odzyskania Niepodległości.
W tym roku postanowiliśmy uczcić nasze narodowe święto pokazem filmów zrealizowanych przez dzieci w których opowiedziały nam, co to znaczy być patriotą, jak trzeba się szanować w domu i przedszkolu, co zrobić by być bezpiecznym, jakie są ważne słowa i prawa dziecka.
Filmy te można będzie obejrzeć w galerii na naszej stronie. To była ogromna praca zarówno dla małych aktorów, którzy wspaniale odgrywali scenki ale także dla nauczycielek i wspierających je rodziców, gdyż musieli zmierzyć się z montażem dźwięku i obrazu i technologiami na co dzień zupełnie im obcymi.
A zrobili to wspaniale !!!
Korowód prowadził Św. Marcin w którego postać wcielił się tata, pan Rafał Markwant.
Nasze coroczne świetliki w tym roku miały wspaniałą oprawę za sprawą specjalnie uszytej przez panią Kasię flagi
i biało-czerwonych lampionów zrobionych z rodzicami a przyniesionymi przez dzieci.
Stres z obsługi czasem zawodnego ;) sprzętu miała pani Ania i jak zawsze perfekcyjnie imprezę poprowadziła pani Agnieszka.
Cała armia pomocników św. Marcina wspierała tą coroczną patriotyczną wieczornicę, za co serdecznie wszystkim dziękujemy !!!