a5
Konkurs Prezent dla Szczęściarza
16 marca 2018
pszczółki
Hej wietrze, wiej!
28 marca 2018

Śniadanie Wielkanocne

j14

Pisanki, pisanki, jajka malowane

Mówi zając do baranka, jaka piękna ta pisanka, wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka, teraz biega, głośno krzyczy, że WESOŁYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZY!
Dziś w naszym przedszkolu odbyło się Wielkanocne Śniadanie, na którym nie zabrakło pysznych, świątecznych potraw, szukanie wielkanocnych jajek oraz zabawy ruchowe. Odbył się także konkurs na najładniejszy koszyczek wielkanocny i ku naszej uciesze każda z grup w ramach nagrody otrzymała piękne zabawki.
Gdy Panie Kucharki przygotowywały potrawy nasze przedszkolaki przystrajały owsem, rzeżuchą i własnoręcznie wykonanymi stroikami wielkanocne stoły. Szukanie jajek, jak co roku przyniosło naszym dzieciom wiele radości i uśmiechu. Każdy z przedszkolaków chciał odnaleźć jak najwięcej jajek i włożyć je do wielkanocnego koszyczka. Nie zabrakło również zabaw z jajkami odbywającymi się na sali ruchowej, tutaj przedszkolaki musiały wykazać się nienaganną sprawnością fizyczną i sprytem. Na zakończenie zabaw dzieci otrzymały wielkanocne kolorowanki oraz słodkie niespodzianki.