received_10214243338350937
Kotki i Krasnalki w Bełchatowie
23 maja 2018
IMG_20180518_131924
Kubusie i Pszczółki w Rogowie
25 maja 2018

Rodzinny, wiejski piknik

k4

Wiejskie zabawy

W ubiegłą sobotę na naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się " Rodzinny, wiejski piknik". Jak na tą okazję przystało nie mogło zabraknąć wiejskich zwierzątek. Dzięki naszym wspaniałym Rodzicom na pikniku pojawiły się kury, kroliki i kucyk, na którym dzieci mogły się przejechać, sprawiając tym samym ogromną radość.
Podczas pikniku dzieci oraz ich rodzice brali udział w rozmaitych konkurencjach, związanych oczywiście z tematem pikniku. Było dojenie krowy, ciągnięcie liny, kalambury, karmienie świnek oraz przenoszenie wody w wiadrach. Wszystkie stanowiska cieszyły się obecnością zainteresowanych gości, którzy z ogromnym zaangażowaniem brali udział w proponowanych im konkurencjach. Nie zabrakło także animatora, który zachęcał do wielu wspaniałych, ruchowo - tanecznych zabaw. Było fantastycznie!.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy byli obecni na Rodzinnym, wiejskim pikniku.