Do 15 maja przedszkole pracuje w trybie zdalnym.

illustration of education object on back to school background
zdalne nauczanie
23 marca 2020
206a
Przedszkole rusza od 28 maja w reżimie sanitarnym
17 maja 2020

Do 15 maja przedszkole pracuje w trybie zdalnym.

firmowe1

Szanowni Państwo

W dalszym ciągu (do 15.05.2020r.) przedszkole pracuje w trybie zdalnym , trwają przygotowania do pracy w reżimie sanitarnym.

Obecnie trwają przygotowania naszego przedszkola na przyjęcie dzieci, dostosowujemy placówkę do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, kupujemy płyny do odkażania rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, środki ochrony osobistej dla pracowników. Opracowujemy procedury i regulaminy funkcjonowania aby zachować niezbędny reżim sanitarny.

Z przeprowadzonej poprzednio ankiety wiemy, iż jesteście Państwo bardzo zainteresowani szybkim wznowieniem pracy naszej placówki. Dla zdrowia dzieci i nas wszystkich musimy to zrealizować z rozwagą i po ocenie stanu sanitarnego naszego przedszkola.
Prosimy Was o cierpliwość, dołożymy wszelkich starań by przygotować się jak najlepiej.

W załączniku zamieściliśmy BARDZO PILNĄ ANKIETĘ przygotowaną przez Wydział Edukacji
dla tych z Państwa, którzy zainteresowani są korzystać z przedszkola w reżimie sanitarnym.
Skan ankiety lub zdjęcie prosimy odesłać do 11.05.2020 r. drogą elektroniczną
na adres e mail przedszkola:
kontakt@pm206.elodz.edu.pl