Praca zdalna w okresie 20-27 stycznia

Praca zdalna w okresie 20-27 stycznia

illustration of education object on back to school background

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo W związku z licznymi zachorowaniami oraz kwarantannami nakładanymi na dzieci i pracowników naszego przedszkola oraz z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności i koniecznością zahamowania pandemii konieczne jest wprowadzenie czasowego ograniczenia funkcjonowania Przedszkola Miejskiego Nr 206 w Łodzi. Po otrzymaniu pozytywnej opinii PPIS w dniu dzisiejszym zawieszam STACJONARNE zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolu w dniach od 20 stycznia do 27 stycznia 2022r. dla WSZYSTKICH grup. Przedszkole rozpoczyna od jutra pracę zdalną poprzez padlety grup. http://przedszkole206lodz.pl/grupy W przypadku potrzeby otrzymania zaświadczenia dla pracodawcy proszę o informację na adres a.zajac@pm206.elodz.edu.pl będziemy przygotowywać dla państwa stosowne dokumenty. Informujemy, że 28 stycznia zajęcia basenowe odbędą się bez zmian.