Pierwsza część zakończenia roku

IMG_20190530_125051
Wycieczka do Łowicza Pszczółki i Jeżyki
10 czerwca 2019
IMG_20190613_160717_1
Druga część zakończenia roku
13 czerwca 2019

Pierwsza część zakończenia roku

20190612_151400

Pożegnanie Starszaków

Za nami pierwsza część uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego, w której brały udział dzieci z grup: Krasnali, Jeżyków, Kubusiów, Biedronek oraz Nasze wspaniałe starszaki z grupy Motylków.
Jak zawsze pełno było wzruszeń i uśmiechów. Nasze Dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowały piękne układy taneczne oraz pożegnały grypę Motylków, która od września będzie rozpoczynała naukę w szkole podstawowej.
Dzieci w strojach do tańca oraz Togach prezentowały się pieknie, a zatańczony przez nich Polonez pozostanie nam w pamięci na długo.
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy byli obecni na tak ważej uroczystości, ale głównie dziękujemy naszym wspaniałym dzeciom za zaprezentowanie na tak wysokim poziomie swoich umiejętności taneczno - wokalnych.
Dziękujemy Naszej Pani Dyrektor za otwarcie tej uroczystości i przemówienie, wszystkim przybyłym rodzicom, dziadkom, ciociom oraz wujkom za obecność w tak ważnym dla nas dniu. Motylkom, które niebawem rozpoczną naukę w szkole życzymy samych cudowności - Odwiedzajcie Nas czasem drogie Motylki.
Poniżej przedstawiamy migawki z występów dzieci, więcej zdjęć wstawimy niebawem.