Pierwsza część uroczystości choinkowej

zaproszenie choinka
Choinka
9 grudnia 2017
ju7
Druga część uroczystości choinkowej
15 grudnia 2017

Pierwsza część uroczystości choinkowej

oko2

Zochna w krainie śnieżek

Dzisiejszego dnia odbyła się pierwsza część Uroczystości Choinkowej pt. " Zochna w krainie śnieżek", w której udział brały dzieci z grup: Kotów, Biedronek, Pszczółek, Smerfów oraz Tygrysków. Sala szybko zapełniła się gośćmi chcącymi zobaczyć swoje pociechy odgrywające wyuczone role oraz śpiewające świąteczne piosenki. Na uroczystości nie mogło zabraknąć także........ Świętego Mikołaja, który za trud włożony w odegranie wspaniałego przedstawienia i odrobinkę grzeczności obdarował dzieci prezentami. Pragniemy serdecznie podziękować naszym Paniom Dyrektor, wszystkim nauczycielkom za wielogodzinne przygotowania dzieci do występu choinkowego oraz rodzicom za wszelką pomoc i obecność podczas występów dzieci. Dziękujemy!!!