Nauka pływania w roku szk. 2021/2022

witamyPM206
Zaczynamy nowy rok szkolny
28 sierpnia 2021
IMG_20210907_101634
Teatrzyk
8 września 2021

Nauka pływania w roku szk. 2021/2022

basen

Szanowni Rodzice

W ramach projektu "Otuleni wsparciem osiągamy sukcesy" współfinansowanego ze środków ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego od 17IX 2021r. kontynuowane będą do końca listopada zajęcia nauki pływania dla 60 dzieci z naszego przedszkola.

Od stycznia zajęcia na basenie będą kontynuowane z nowego projektu "Podróż poza horyzonty" współfinansowanego ze środków ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Pierwszeństwo zapisu mają dzieci które kontynuować będą te zajęcia.

Na zajęcia na basenie kwalifikowane będą tylko dzieci starsze które do dnia 13 września br. wypełnią ankietę rekrutacyjną znajdującą się poniżej i doniosą nauczycielom wypełnione dokumenty które załączono na dole strony.


INFORMACJE
Zajęcia odbywać się będą na basenie w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej gdzie możliwe jest dostosowanie dna do potrzeb dzieci, odbywać się będą raz w tygodniu w piątki w 10 osobowych grupach.
Zajęcia w wodzie dla każdej grupy będą trwać minimum 30 minut.
Na grupę 10 osobową dzieci przypada jeden trener prowadzący zajęcia z wody i jeden z lądu.
Ratownicy są obecni w czasie zajęć grupy na basenie;
Szkolenie dopasowane jest do poziomu uczestników, instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo na zajęciach całej grupie dzieci przebywającej w wodzie;
Dla uczestników zajęć przygotowane są zajęcia urozmaicone różnego rodzaju konkursami i zabawami w wodzie oraz dyplom na zakończenie roku;
Do zajęć wykorzystywany jest atestowany sprzęt przeznaczony do nauki pływania;
Trenerzy prowadzący szkolenie posiadają odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia nauki pływania dla dzieci;
Nauczyciel przedszkolny będzie w trakcie zajęć przebywać na basenie blisko zajęć.