Nasz projekt W0204WW w Budżecie Obywatelskim na 2017r.

Czerwcowe regaty
30 sierpnia 2016
Piknik służb mundurowych
13 września 2016

Nasz projekt W0204WW w Budżecie Obywatelskim na 2017r.

Drodzy Rodzice! Prosimy o pomoc w promocji i zbieraniu głosów na nasz projekt w budżecie obywatelskim.
Projekt polega na:
Stworzeniu nowoczesnych gabinetów: sali doświadczania świata, integracji sensorycznej, gabinetu logopedycznego z których korzystać będą dzieci uczęszczające do przedszkola oraz ich rodziny, jak również inne dzieci wymagające wczesnej diagnozy i interwencji. Adaptacja 180m2 pomieszczeń wraz z zapleczem i klatką schodową wymaga: położenia wykładzin podłogowych, malowania, wymiany elektryki, i innych prac remontowych. To dalszy etap adaptacji piwnic, na dzień dzisiejszy udało się wykonać salę gimnastyczną i sanitariaty ale są jeszcze dwie sale które wymagają remontu. Przewidujemy też, zakup specjalistycznego sprzętu terapeutycznego na wyposażenie ww. gabinetów.