d (2)
Jesteśmy Polakami
9 listopada 2017
ozo3
Nauka kodowania Ozobota oraz Gąsiennic
11 listopada 2017

Marcinki 2017

6

Razem szukaliśmy świetlików


W dniu 10 listopada razem świętowaliśmy rocznicę odzyskania Niepodległości.
Tego dnia wieczorem po zamknięciu przedszkola dzieci zabrały swoje lampiony i przyszły z rodzicami przed przedszkole, gdzie czekał na nich już sam św. Marcin przyodziany w czerwony płaszcz i zapraszał na wspólny spacer z niespodziankami.
Wędrówka z lampionami zakończyła się w dolnej sali Parafii Matki Boskiej Jasnogórskiej , gdzie patriotyczną wieczornicę poprowadziła Pani Sylwia Kowalczyk wraz z paniami Mileną i Adą z grupy Biedronek. Na imprezie mogliśmy obejrzeć film pt "Polska Oczami Dzieci" przygotowany przez panią Annę Markowską oraz wspólnie bawić się i śpiewać patriotyczne pieśni. Bardzo dziękujemy księdzu proboszczowi Grzegorzowi Jędraszkowi za udostępnienie sali oraz wszystkim nauczycielkom, pracownikom i rodzicom za pomoc w organizacji imprezy.