Pierwsza Część Uroczystości Zakończenia Roku

received_1828070807259671
Akademia Sportu
14 czerwca 2018
q2
Druga Część Uroczystości Zakończenia Roku
17 czerwca 2018

Pierwsza Część Uroczystości Zakończenia Roku

IMG_20180614_160958

Występy dzieci

W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza część uroczystości zakończenia roku pt.:" Leśny Festiwal". To właśnie dziś nasze przedszkolaki żegnały dzieci z grupy Kotów oraz wszytkich sześciolatków z pozostałych grup, którzy od września wejdą w nowy etap edukacji, którym jest szkoła.
Dla nas wszystkich to dzień pełen wzruszeń, gdyż niecodziennie żegnamy wspaniałe koleżanki i kolegów, z którymi spędziliśmy kilka pięknych i pracowitych lat. Nasze starszaki poradziły sobie świetnie, podobnie ich młodsi " koledzy', którzy również snatęli na wysokości zadania i wyrecytowali nauczone teksty i zaśpiewali piosenki.
Na tak pięknej uroczystości nie mogło zabraknąć rodziców oraz dziadków naszych pociech, którzy z zaciekawieniem oglądali występy dzieci. Na zakończenie uroczystości wszystkie starszaki z rąk Naszej Pani Dyrektor otrzymały piękne upominki. Wszystkim Rodzicom oraz Dziadkom serdecznie dziękujemy za towarzyszenie w tak ważnym dla nas dniu.