Lekcja Hiszpańskiego i Matematyki – ZSO nr1

received_2040179449528752
Kolorowe Walentynki
15 lutego 2018
d17
Mata Edukacyjna – Robot Doc
17 lutego 2018

Lekcja Hiszpańskiego i Matematyki – ZSO nr1

IMG_20180213_102512

oooollleeee español,hola matemáticas

Nasze przedszkolaki w ramach współpracy ze szkołą biorą udział w rozmaitych i bardzo ciekawych zajęciach dydaktycznych. W tym tygodniu nauczycielki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 przygotowały dla naszych pociech zajęcia z Języka Hiszpańskiego oraz Matematyki. Dzieci nauczyły się jak w Języku Hiszpańskim wymawiamy najbliższe naszemu sercu słowa: mama, tata, brat, siostra, rodzina. Przedszkolaki podczas zajęć " Małe zbiory wielkich ludzi" wykazały się nienaganną wiedzą matematyczną, która z pewnością zaowocuje podczas kolejnych etapów nauki szkolnej. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim nauczycielkom, które z wielkim zaangażowaniem przyczyniają się do rozwijania oraz doskonalenia wszelkich umiejętności naszych dzieci.