Laureaci Ogólnopolskiego konkursu”Portret Szczęściarza”

XVIII Sportowa Olimpiada Przedszkoli Integracyjnych
4 maja 2018
z22
Wyróżnienia w konkursie”Portret Szczęściarza”
4 maja 2018

Laureaci Ogólnopolskiego konkursu”Portret Szczęściarza”

IMG_20180424_132348

Kreatywne dzieci

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż podsumowując Ogólnopolski konkurs pt." Portret Szczęściarza", którego głównym celem było rozbudzanie wyobraźni artystycznej oraz kreatywności dzieci wyłoniliśmy pięć pierwszych miejsc.
zdjęcie nr 1. Wiktoria Tylus - Przedszkole Miejskie nr 13 im. Jana Pawła II, Tarnobrzeg - Praca wykonana pod kierunkiem Pani mgr Bożeny Giery.
zdjęcie nr 2. Milena Kasprzycka - Przedszkole Miejskie nr 13 im. Jana Pawła II, Tarnobrzeg - Praca wykonana pod kierunkiem Pani mgr Bożeny Giery.
zdjęcie nr 3. Cassandra Świerkot - Przedszkole Miejskie nr 31, Ruda Śląska - Praca wykonana pod kierunkiem Pani mgr Anny Walkiewicz.
zdjęcie nr 4. Ada Szawracka - Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi, Łódź - Praca wykonana pod kierunkiem Pani mgr Małgorzaty Woźniak.
zdjęcie nr 5. Paweł Latawiec - Przedszkole Miejskie nr 13 im. Jana Pawła II, Tarnobrzeg - Praca wykonana pod kierunkiem Pani mgr Bożeny Giery.

Laureatom oraz ich nauczycielkom serdecznie gratulujemy.