Screenshot_2022-11-10-10-28-27-637_com.miui.videoplayer

Konkurs Logopedyczny

kl
Nasza domowa gra logopedyczna

Zachęcamy Rodziców i dzieci Naszego przedszkola do udziału w konkursie Logopedycznym pt.,,Nasza domowa gra logopedyczna"

Termin składania prac - 02.12.2022roku

Prace składamy w salach grup.

Cele konkursu: rozwijanie kreatywności ,promowanie, zapomnianej nieco rozrywki jaką, są gry planszowe i zabawy logopedyczne dostarczanie radosnych przeżyć i zadowolenia , osiągnięcia sukcesu, prezentacja pomysłowości dzieci i ich rodziców.

Konkurs jest przeznaczony dla Rodziców i dzieci. Pracę należy wykonać własnoręcznie, technika i forma pracy dowolna, praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry logopedycznej oraz gry planszowej: tytuł, instrukcję gry, planszę oraz pionki do gry. Ocenie podlegać będą: pomysłowość zadań/pytań, walory estetyczne, kolorystyka, różnorodność technik wykonania instrukcji, planszy i pionków, staranność wykonania, oraz estetyka pracy.

Zapraszamy do Konkursu