Jeżyki i Smerfy w Konarzewie

Zaproszenie
9 maja 2018
20180517_113253
Festiwal Piosenki
23 maja 2018

Jeżyki i Smerfy w Konarzewie

received_1817872128235392

Cuda z wikliny

08.05.2018 w ramach realizacji projektu „Szczęściarzy przygoda w chmurach” grupy Jeżyków i Smerfów zwiedzały plantację wikliny w Konarzewie ( niewiarygodne jak wygląda rosnąca wiklina!!:), miejscowości położonej niemal w samym środku Polski. W trakcie wycieczki dzieci poznały sposoby uprawy wikliny i jej wykorzystania jako ekologiczne źródło energii a także zobaczyły jakie cuda można z wikliny wykonać. Dzieci własnoręcznie wyplatały wikliną płotki ( a to wcale nie takie łatwe;), co sprawiało im dużą frajdę. Był piknik, zabawy na wiklinowym placu zabaw, słoneczny odpoczynek oraz czas na wyciszenie. Otaczający ich wiejski krajobraz pozwolił również na poszerzenie wiedzy dotyczącej realizowanego projektu. To była wspaniała wycieczka. Taki dzień z życia przedszkolaków to niecodzienność. To piękny prezent, odskocznia, która uczy, bawi i raduje