Festiwale piosenki i Tęczowy ogród

m10
Z perkusją na Ty
27 kwietnia 2018
s7
XVIII Sportowa Olimpiada Przedszkoli Integracyjnych
4 maja 2018

Festiwale piosenki i Tęczowy ogród

m25

Ten tydzień był imponujący oraz pełen niesamowitych wrażeń.
W środę przedstawiciele dzieci z grupy biedronek, smerfów oraz kotów wystąpiły na XVIII Ogolnopolskim Festiwalu Sztuki Małego Dziecka, prezentując piosenkę pt." Zabawka".
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasze rozśpiewane przedszkolaki zakwalifikowały się do finału, który odbędzie się w dniu 6 czerwca w Teatrze Pinokio.
W dniu wczorajszym tj. 26.04. odbył się VI Festiwal Piosenki " Bezpieczne Eko Dzieciaki. Dzieci z grupy krasnali wcieliły się w rolę ratowników medycznych, bezbłednie prezentując zasady zachowania się podczas wystąpienia niebezpiecznych sytuacji, wykonały rownież plakat " Bez nałogów - bezpiecznie, kolorowo, zdrowo".
Ostatni dzień tygodnia spędziliśmy w naszym ogrodzie przedszkolnym gdzie odbyły się warsztaty pt." Tęczowy Ogród".
Każda z dziesięciu grup przedszkolnych uprzednio przygotowując swoje stanowiska miała do wykonania inne " tęczowe zadania".
Było malowanie na folii, płótnie, paskach papieru - tworząc piękną tęczę, kwiaty wykonywane z papierów kolorowych oraz bibuły, które udekorowały przedszkolną górkę, znalazły sie rownież szablony ubrań malowane przez dzieci, wywieszone do wyschnięcia na sznurku jak prawdziwe pranie. To był wspaniały tydzień, pełen kreatywności, muzyki i zabawy.