IMG_20190401_080442
Projekt Książka
2 kwietnia 2019
2016-06-30_dzieciakiPasek
Dyżury wakacyjne
4 kwietnia 2019

Dzień Szczęściarza

IMG_20190401_091838

Zielono - Psikusowo

Dzień Szczęściarza to w naszym przedszkolu już tradycja. Tego dnia każdy przedszkolak oraz wszyscy pracownicy przedszkola przychodzą ubrani na zielono lub z elementem zielonego, a w grupach przygotowywane są psikusy lub upominki dla kolegów z sąsiednich grup, tak, aby każdy psikusa " dostał" lub sam mógł coś śmiesznego przeskrobać.
Psikusy od dzieci, jak co roku otrzymała także nasza Pani Dyrektor, Panie Kucharki i inni pracownicy przedszkola.
To bardzo ważny dzień dla naszych maluszków, gdyż dziś Kubusie obchodziły pierwszy w swoim życiu Dzień Szczęściarza. Radości i miłego zaskoczenia nie było końca.
Wspólnie z grupą Motylków zatańczyliśmy taniec "Radosnej Wiosny". Odwiedziliśmy również "Słonia Szczęściarza", zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Przed samymi leżaczkami odwiedził Nas śmieszny klaun Trąbek Bombek, który swoją obecnością sprawił dzieciom mnóstwo radości. Po wspólnej zabawie z klaunem nasi najmłodsi udali się na odpoczynek, a cudownie śmieszny klaun udał się do innych grup na tańce wygibańce….