IMG_20180115_133009
Świat pod mikroskopem
17 stycznia 2018
IMG_20180125_112228
Sportowy Turniej z Mistrzem Sportu
26 stycznia 2018

Dzień Babci i Dziadka

sme

Czas z Babcią i Dziadkiem

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują, zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze. Wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!
Dzień Babci i Dziadka to zarówno dla przedszkolaków jak i ich " Dziadków" święto pełne wzruszeń. Tym razem to nasze przedszkolaki rozpieszczały przybyłych gości przedstawieniami przygotowanymi wspólnie z nauczycielkami, wierszami oraz wspólnymi tańcami. Podczas odbywających się uroczystości goście nie kryli wzruszenia, gdy przedszkolaki wręczały prezenty nawet Dziadkowie ocierali łzy szczęścia. Dziękujemy wszystkim wspaniałym Babciom i Dziadkom za obecność na uroczystościach - Jesteście niezastąpieni.