Druga Część Uroczystości Zakończenia Roku

IMG_20180614_160958
Pierwsza Część Uroczystości Zakończenia Roku
14 czerwca 2018
motyle3
Nasze ogródki
22 czerwca 2018

Druga Część Uroczystości Zakończenia Roku

q2

Występy dzieci

W dniu 15.06. odbyła się druga część uroczystości zakończenia roku. Wszystkie dzieci pięknie zatańczyły oraz zaśpiewały piosenki na pożegnanie swych nieco starszych koleżanek i kolegów, którzy niebawem rozpoczną naukę w szkole. Na uroczystości gościliśmy rodziców oraz babcie i dziadków naszych przedszkolaków, którzy z ogromnym zaciekawieniem obserwowali swe pociechy.
Tak ważna dla nas wszystkich uroczystość mijała pod znakiem ogromnych wzruszeń, na jej zakończenie każde z dzieci otrzymało prezenty, które bedą mogły zabrać na zasłużone wakacje. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie.