DSC_0264
Festiwal Piosenki Żeglarskiej
20 października 2017
1
Wodne koty- czy to możliwe?
8 listopada 2017

Co to są finanse?

9

Pan Sebastian i finanse

Przedszkole i szkoła są często miejscem pierwszych refleksji ekonomicznych. Prowadzone na świecie od kilkudziesięciu lat badania na temat socjalizacji ekonomicznej potwierdzają tezę, że edukacja finansowa dzieci powinna rozpoczynać się już na poziomie przedszkolnym. "Finansowy Elementarz" to program edukacyjny prowadzony przez Fundację Verba, która na zaproszenie grupy Biedronek przeprowadziła w naszym przedszkolu bardzo interesujące zajęcia o zysku i wartości pieniądza. To były bardzo pouczające zajęcia. Dzieci były zachwycone, otrzymały ciekawe książeczki i dyplomy. Bardzo dziękujemy fundacji, że znalazła czas na spotkanie w naszym przedszkolu.