zmn89

Choinka

zaproszenie choinka

Zapraszamy na uroczystość choinkową

W tym roku uroczystość choinkowa odbędzie się z Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (szkoła z basenem) ul P.Czajkowskiego 14
- wejście dla rodziców otwarte będzie na tyłach szkoły od strony boiska.
Dzieci pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowały baśniową uroczystość na którą serdecznie zapraszają wszystkich rodziców i opiekunów .
HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI:
13 XII 17r. od godz. 9.00 do 13.00 odbywają się próby dla dzieciaków (prosimy o obecność małych artystów, aby dzieci mogły zapoznać się ze sceną)

14 XII 17r. o godz. 15.00 - spotykają się z Mikołajem na swojej uroczystości grupy: 1-koty, 2-biedronki, 3-pszczółki, 4-smerfy, 5- tygryski
15 XII 17r. o godz. 15.00 - spotykają się z Mikołajem na swoich uroczystościach grupy: 6-krasnale, 7 jeżyki, 8-kubusie, 9-motylki, 10-myszki

UWAGA:
Prosimy aby rodzice siadali na krzesełkach i nie zajmowali przestrzeni przed sceną, przeznaczonej dla dzieci i ich sprawnego przemieszczania się w czasie uroczystości.
Pierwszy rząd krzeseł zajęty jest dla fotografów wyznaczonych przez nauczycieli po jednym z każdej grupy, zdjęcia otrzymane od nich udostępnimy Państwu na stronie przedszkola i FB.