IMG_20180131_122352
13 lutego 2018

Bal Karnawałowy

Karnawałowe zabawy

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy i to właśne dzisiaj nasze dzieci mogły przebrac się za kogo tylko chcą. Nie zabrakło pieknych księżniczek, strażaków, policjantów, kucyków pony, biedronek tygrysków troli......... Moglibyśmy tak długo wymieniać, gdyż przebrań była niezliczona ilość. Jak przystało na każdy prawdziwy bal były tańce do ulubionych utworów muzycznych dzieci oraz upragnione konkursy z nagrodami. W trakcie konkursów dzieci mogły wykazać się sprawnością, szybkością, która została słodko nagrodzona. Dzieci podczas rozmaitych zabaw ruchowych wzajemnie podziwiały swoje stroje, które poźniej, podczas zajeć w swoich już grupach odzwierciedlały na kartkach papieru. Bal barrdzo udany, wszystkie dzieci oraz nauczyciele zadowoleni, więc czego chcieć więcej???? --- oczywiście kolejnych uroczystości, których w naszym przedszkolu nie brakuje.