Nowy folder

Akademia Sportu

received_1828070807259671

Tropem Mistrza

W dniu 12 czerwca dzięki Stowarzyszeniu Sportowemu Boruta Olimpijczyk przeprowadzone zostały zajęcia w ramach programu " Tropem Mistrza" wspolnie z Akademią Sportu Andrzeja Suprona promującą program " Zapasy w Każdej Szkole".
W zajęciach uczestniczyli mistrzowie: Medalista Olimpijski z Moskwy, wielokrotny medalista mistrzostw Europy i Świata - " Profesor Zapasów" Pan Andrzej Supron, mistrzyni mieszanych sztuk walki KSW Karolina Kowalkiewicz oraz Marcin Wrzosek - międzynarodowy mistrz KSW.
Nasze przedszkolaki przyjęły wyzwanie i dzielnie stawiły się na proponowane im zajęcia, które jak się okazało były strzałem w dziesiątkę!!!!. Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Sportowemu Boruta Olimpijczyk oraz Akademii Sportu Andrzeja Suprona za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm oraz wspólnie spędzony czas.